אחזקת מבנים

תחזוקת בניין משותף המבוצע על ידי חברת ניהול מקצועית משפרת את איכות חיי הדיירים, משמרת ומשביחה את ערך הנכס. שירות זה הפך בשנים האחרונות לנדרש בשל מגוון ומורכבות השירותים הנדרשים לשימור המבנה, מונעת חיכוכים בקרב דיירים והתעסקות עם ספקי שירותים.
אנו, "עד הגג" מתחייבים להיות זמינים וקשובים לצרכייך בכל עת באופן אישי ומקצועי.
 
מטרתנו העיקרית היא לשחרר את הדיירים ונציגות הבית מדאגות הניהול, החל מגביית מיסי וועד הבית ותחזוקה שוטפת, וכלה בשיפור חזות הבניין. אנו מקצועיים ופועלים ביעילות, תוך התחדשות מתמדת ומתן מענה לצרכיו הייחודיים של כל בית משותף. השליטה הכספית המלאה נשארת בידי הנציגות במקום להסתמך על ספקים חיצוניים ונותני שירות עצמאיים שונים, אנו דואגים להתפתח באופן שותף. צוותי העבודה שלנו גדלים ובמקביל לצוותים הקיימים אנו קולטים ומכשירים צוותים חדשים ייעודיים לשירותים חיוניים. לכל אזור יש מנהל אוזורי שדואג לתת מענה מקצועי מותאם ויעיל במהירות.
 
בשיתוף אפליקציית ניהול ואחזקת מבנים DARIMPO
 
 

יתרונות חברת עד הגג

 ב"עד הגג" מטרתנו העיקרית היא לשחרר את הדיירים ונציגות הבית מדאגות הניהול, החל מגביית מיסי וועד הבית ותחזוקה שוטפת, וכלה בשיפור חזות הבניין. אנו מקצועיים ופועלים ביעילות, תוך התחדשות מתמדת ומתן מענה לצרכיו הייחודיים של כל בית משותף, והעיקר, השליטה הכספית המלאה נשארת בידי נציגות הבניין.

אחזקת הבניין. גביית מיסי וועד בית - לרבות טיפול בסרבני תשלום המטופל בהליכים משפטיים. ניקיון, פוליש, גינון, אחזקת מעליות, אחזקה ותיקוני חשמל, אינסטלציה, הדברה, איטום הגג, אינטרקום, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות גילוי אש–עשן, מערכות הסקה, משאבות מים, גנראטורים, קולטים סולאריים, מאגרי מים, שערים חשמליים, ניהול פרויקטים, ביטוחים, עריכת דוחות כספיים ועוד. הצוותים המקצועים הם עובדים של עד הגג דבר שמבדל אותנו משאר חברות הניהול.

אנו פועלים בחיפה והקריות כ-20 שנה, נתניה, עיר ימים, עת 600, ופולג כשלוש שנים ומרחיבים את פעילותנו לאזור חדרה. 


 


ניקיון ואחזקת משרדים

ניקיון חיצוני של המשרד משפיע גם על הפנים ועל כל ההתנהלות. כאשר העובדים יכנסו למשרד נקי, מצוחצח ומסודר אין ספק שתפוקת העבודה שלהם תהיה טובה יותר.

בנוסף, אם מדובר בחברה או בעסק פרטי הרי שהמשרד הוא המייצג אתכם ונותן את הרושם הראשוני ללקוח שנכנס לקבל שירות כלשהו, משרד מתוחזק ונקי גרום ללקוחות ולעובדים להרגיש טוב. משרד נקי ומבריק מזמין ומשרה אווירה חיובית.  
 
שירותי הניקיון שלנו היא תפיסה של מתן פתרון כולל ללקוח. כשאנו מציעים שירותי ניקיון או תחזוקה כוללת של המשרד, אנו מציעים לכם תכנית התפורה בדיוק לפי צרכי הארגון וכוללת בה את כל השירותים השונים לפי הפרמטרים שנבחנו בשטח על ידי צוות המומחים שלנו ודרישות הלקוח.
 
1. ניקיון משרד ברמה גבוהה
2. תקלות מיזוג וחשמל
3. החלפת נורות
4. שירותי גינון משרד
5. אינסטלציה 
6. החלפת ידיות וצילינדר 
7. אחזקת מעליות
8. שירותי הדברה 
9. צביעה 
10. ניקוי שטיחים
11. שירותי דואר ובנק 
12. סידור ניירות בצורה מקצועית
13. אספקת ציוד: קפה, כיבוד, ציוד משרדי

 

נקיון מבנים


לאורך השנים חברת "עד הגג" צמחה והתפתחה בזכות היחס החם, המקצועי והאכפתי עליו אנו לא מתפשרים, תוך דאגה רצופה להתאים באופן אישי את השירותים שאנו מספקים לצרכים שלכם. שירותינו מבוצעים באמצעות צוות עובדים מקצועי, מנהל אזורי תחת פיקוח אישי, מענה אמין, איכותי וזמינות מרבית לכל משימה כולל יחידה לשימור לקוחות ושמחה לתת לכם את היחס והמענה הכי מקצועי שקיים בשוק.
 
מתן שירותים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנשי הצוות שלנו הם המקצועיים ביותר והמסורים ביותר. אנו מנהלים פיקוח קפדני על העבודה על מנת לוודא שהתוצאות עומדות בדרישות הלקוח ובסטנדרטים המחמירים שלנו.  
 
שירותי הניקיון שלנו היא תפיסה של מתן פתרון כולל ללקוח. כשאנו מציעים שירותי ניקיון ושירותי אחזקה ללקוח, אנו מציעים לו תכנית התפורה בדיוק לפי צרכי הארגון וכוללת בה את כל השירותים השונים לפי הפרמטרים שנבחנו בשטח על ידי צוות המומחים שלנו ודרישות הלקוח.

עד הגג תחת קורת גג אחת

אחזקת מבנים בצורה מקצועית הפך בשנים האחרונות לנדרש בשל מגוון ומורכבות השירותים הנדרשים לשימור המבנה, מונעת חיכוכים בקרב דיירים והתעסקות עם ספקי שירותים. אנו, ב "עד הגג" מתחייבים להיות זמינים וקשובים לצרכייך בכל עת באופן אישי ומקצועי.
גביית מיסי וועד בית, לרבות טיפול בסרבני תשלום בהליכים משפטיים,, ניקיון, פוליש, גינון, אחזקת מעליות, אחזקה ותיקוני חשמל, אינסטלציה, הדברה, איטום הגג, אינטרקום, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות גילוי אש–עשן, מערכות חשמל, מערכות הסקה, משאבות מים, גנרטורים, קולטים סולריים, מאגרי מים, שערים חשמליים, ניהול פרויקטים, ביטוחים, עריכת דוחות כספיים ועוד.

חברת "עד הגג" פועלת מתוך זיהוי צורך אמיתי של בעלי נכסים לניהול מקיף, אמין ברמת שירות גבוהה ביותר. 

חברת "עד הגג" מתמחה במגוון נושאים בתחום ניהול ואחזקת בתים משותפים ומספקת שירות אמין ומקצועי. יש לנו צוותי אחזקה זמינים שמטפלים בבנין ופתרון של כל בעיה בצורה המהירה והטובה ביותר.

יכולת החברה להתחדשות מתמדת והבנה מעמיקה בתחומים הנדרשים מאפשרות לחברת "עד הגג" להימנות בין החברות המבטיחות והמובילות בניהול ועדי בתים.

אנו משקיעים משאבים רבים בטיפול יסודי ומסור בכל בניין לשביעות רצון דייריו ואורחיו. חזות הבניין ושביעות רצונכם הנם כרטיס הביקור שלנו.

חברת "עד הגג" הוקמה ומנוהלת ע"י יובל דרור בעל תואר ראשון במנהל עסקים אשר ניהל שנים רבות חברות שירותים ארציות ומנהל את חברת עד הגג למעלה מ 20 שנה.

תחזוקה טכנית

מטרתנו העיקרית היא לשחרר את הדיירים ונציגות הבית מדאגות הניהול, החל מגביית מיסי וועד הבית ותחזוקה שוטפת, וכלה בשיפור חזות הבניין. אנו מקצועיים ופועלים ביעילות, תוך התחדשות מתמדת ומתן מענה לצרכיו הייחודיים של כל בית משותף, והעיקר, השליטה הכספית המלאה נשארת בידי נציגות הבניין. מטרתנו העיקרית היא לשחרר את הדיירים ונציגות הבית מדאגות הניהול, החל מגביית מיסי וועד הבית ותחזוקה שוטפת, וכלה בשיפור חזות הבניין. אנו מקצועיים ופועלים ביעילות, תוך התחדשות מתמדת ומתן מענה לצרכיו הייחודיים של כל בית משותף.העיקר, השליטה הכספית המלאה נשארת בידי נציגות הבניין.

גביית מיסי וועד בית (לרבות טיפול בסרבני תשלום בהליכים משפטיים), ניקיון, פוליש, גינון, אחזקת מעליות, אחזקה ותיקוני חשמל, אינסטלציה, הדברה, איטום הגג, אינטרקום, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות גילוי אש–עשן, מערכות הסקה, משאבות מים, גנראטורים, קולטים סולאריים, מאגרי מים, שערים חשמליים, ניהול פרויקטים, ביטוחים, עריכת דוחות כספיים ועוד.